Środa,  21 lutego 2018 r.imieniny:  Eleonory, Lenki, Kiejstuta
MENU
    Strona główna
    Historia aktualności
    Kadra szkoły
    Statut
    Regulamin Uczniowski
    Kalendarium
    Nabór na rok szk. 2018/2019
    Plan lekcji
    Dziennik elektroniczny
    Zajęcia pozalekcyjne
    Podręczniki szkolne
    Programy nauczania
    Konkursy przedmiotowe
    Historia szkoły
    Tradycje
    Współpraca
    Program rozwoju
    Program profilaktyczno - wych.
    PSO
    Spotkania z rodzicami
    Rada Rodziców
    Inne informacje dla rodziców
    Oddział przedszkolny
    Świetlica szkolna
    Obiady
    Program - "Owoce w szkole"
    Multimedia szkoły
    Erasmus +
    Jędrzychowska Akademia Szans
    SKO
    Wyrównywanie szans eduk.
    Kontakt
    BIP
Aktualności

Strona 1  Strona 2  Strona 3  Strona 4  >> Strona 9
11 lutego 2018 - Bal karnawałowy
Rada Rodziców naszej szkoły zorganizowała bal karnawałowy dla uczniów z klas 0-III 7-go lutego, a dzień później dla uczniów z klas IV-VII.  Dzieci z młodszych klas zachwyciły swoimi pięknymi strojami. Były królewny, wróżki, biedronki, motylki, postaci z gier komputerowych, kowboje, policjanci, kotki, smoki itp. Do zabawy zachęcał „Bardzo Fajny Klaun” były tańce, balonowe zwierzątka, różne pląsy. Wybrano także Króla i Królową balu. A niezawodne mamy przygotowały smakowity poczęstunek.
Uczniowie klas starszych w fantastycznych strojach i humorach bawili się do muzyki przygotowanej przez profesjonalnego DJ, który zachęcał do wspólnej zabawy. Można też było zrobić sobie zabawne zdjęcie w fotobudce. Uczniowie chętnie pozowali do zdjęć, które można zobaczyć (a także je pobrać) na poniżej załączonym linku. Nad bezpieczeństwem uczniów czuwali wychowawcy. Po balu uczniowie w doskonałych humorach wrócili do domu.
 
 
Podczas zabawy karnawałowej klas IV-VII kółko plastyczne p. Anny Wojewody zaproponowało warsztaty, podczas których każdy z uczestników balu mógł własnoręcznie wykonać karnawałową maskę. Wielu uczniów skorzystało z okazji. Powstało dużo interesujących, oryginalnie ozdobionych prac i wszyscy świetnie się bawili!
 
        


9 lutego 2018 - Konkurs jednego wiersza

Wczoraj w Zielonogórskim Ośrodku Kultury nasze zdolne uczennice pod okiem Barbary Kopacz  reprezentowały nasza szkołę w "Konkursie jednego wiersza". Natalia Tomiak oraz Natalia Znamirowska przedstawiły swoje własne dzieła, wybrane spośród wielu zgłoszeń. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów literackich!

      7 lutego 2018 - Zajęcia sportowe w czasie ferii

Zajęcia sportowe będą prowadzone podczas ferii zimowych na sali gimnastycznej w ramach programu SKS we wtorek i czwartek w godz. 10.30 - 13.30.7 lutego 2018 - Dzień Zdrowia
6 lutego w naszej szkole odbył się Dzień Zdrowia zorganizowany przez klasę 6 C. W tym dniu uczniowie mieli ubrać się w kolorach owoców oraz warzyw. Z tej okazji na przerwach można było zakupić zdrowe ciastka, batoniki i owocowe szaszłyki. Dzień ten miał na celu przypomnieć uczniom o tym, że warto prowadzić zdrowy tryb życia i dbać o zdrowie.


Strona 1  Strona 2  Strona 3  Strona 4  >> Strona 9
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 09:55:46  |Projekt, wykonanie i administracja strony szkoły: Jarosław Twaróg ©|