Program rozwoju
    Oddział przedszkolny
    Program - "Owoce w szkole"
    Jędrzychowska Akademia Szans

Strona 1<<  Strona 7  Strona 8  Strona 9  Strona 10  Strona 11  Strona 12  Strona 13
19 listopada 2017 - Wystawa w Intermarche - Nasze książki
Nowa wystawa w szkolnej galerii Intermarche prezentuje prace uczniów z klasy 7c i 7d, wykonane pod kierunkiem p. Anny Wojewody. Prace przedstawiają projekty ilustracji i okładek do książek, które zainspirowały uczniów do wykonania tej wystawy.

17 listopada 2017 - Zdrowe śniadanie
16 listopada dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniowie klas I-III zainspirowani przez pedagog Agatę Żukowską pokazali wszystkim jak powinno wyglądać zdrowe śniadanie. Na stołach znalazły się kolorowe, pełne świeżych warzyw kanapki oraz płatki owsiane z jogurtami. Uczniowie częstowali przygotowanymi przez siebie pysznościami wszystkich chętnych. Akcja miała przypomnieć wszystkim, że śniadanie to zdrowy start na cały dzień!

11 listopada 2017 - Apel z okazji 11 listopada
Dnia 10 listopada odbyła w naszej szkole uroczystość z okazji Święta Niepodległości. Klasa IVc wraz z wychowawczynią Barbarą Paliszkiewicz, Kingą Ochocką i Danutą Jawornicką przygotowała program artystyczny.

9 listopada 2017 - Żywa edukacja

Uczniowie klasy I c wzięli udział w warsztatach z cyklu "Żywa edukacja". Zajęcia były prowadzone przez doktoranta wydziału biologii UZ. Dzieci miały okazję poznać przyrodę "na żywo" za pomocą różnych zmysłów w czasie następujących zajęć:

1. Szyszki, szychy, szyszunie i igły

2. Kolory w przyrodzie - liście