Wtorek,  22 maja 2018 r.imieniny:  Emila, Neleny, Romy
MENU
    Strona główna
    Historia aktualności
    Kadra szkoły
    Statut
    Regulamin Uczniowski
    Kalendarium
    Nabór na rok szk. 2018/2019
    Plan lekcji
    Dziennik elektroniczny
    Zajęcia pozalekcyjne
    Podręczniki szkolne
    Programy nauczania
    Konkursy przedmiotowe
    Historia szkoły
    Tradycje
    Współpraca
    Program rozwoju
    Program profilaktyczno - wych.
    PSO
    Spotkania z rodzicami
    Rada Rodziców
    Inne informacje dla rodziców
    Oddział przedszkolny
    Świetlica szkolna
    Obiady
    Program - "Owoce w szkole"
    Multimedia szkoły
    Współpraca międzynarodowa
    Jędrzychowska Akademia Szans
    SKO
    Wyrównywanie szans eduk.
    Kontakt
    BIP
Aktualności

Strona 1<<  Strona 9  Strona 10  Strona 11  Strona 12  Strona 13  
29 września 2017 - Dzień Chłopca
Z okazji ,,Dnia Chłopca” w klasach 0 i 1a odbyły się zabawy sportowe w pobliskim lesie. Chłopcy bawili się w konkurencjach na szybkość, wytrzymałość, sprawność oraz rzuty do celu.  Dziewczyny bardzo gorąco dopingowały swoim kolegom, którzy spisali się na medal. Na zakończenie tego miłego dnia, wszyscy panowie otrzymali dyplom i słodkiego lizaka.
 
        


21 września 2017 - Zielonogórski Dzień Przedszkolaka
W dniu 20 września dzieci z oddziału przedszkolnego przy naszej szkole pod opieką p. Edyty Kowalskiej i p. Basi Kopacz uczestniczyły w I ZIELONOGÓRSKIM DNIU PRZEDSZKOLAKA odbywającym się w Centrum Rekreacyjno-Sportowym. Dzieciom towarzyszyła moc atrakcji. W czasie zabawy pojawił się Bachus i Patryk Dudek. Nie zabrakło również uwielbianego przez dzieci Dzika Wsadzika czy Motomyszy Falubazu, której obecność i wspólne odśpiewanie hymnu lokalnego „czarnego sportu" sprawiło maluchom sporo radości... Przedszkolaki miały także okazję poznać sportowców ze Stelmetu, pozachwycać się świetnymi pokazami tańca mistrzów z klubu Mega Dance. Czas każdemu dziecku na pewno też umilił słodki poczęstunek... Na koniec, pomimo deszczu, wysłaliśmy w niebo balony z życzeniami dla wszystkich przedszkolaków. 
 
           


20 września 2017 - Wybory Samorządu Uczniowskiego
Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej nr 8 rozpoczął działalność w roku szkolnym 2017/2018 od wyborów samorządowych. Najpierw uczniowie klas IV -VII wybrali samorządy swoich klas, a następnie przedstawiciele poszczególnych klas zaprezentowali swoje sylwetki w "mini kampanii". Były plakaty, ulotki i rozmowy w kuluarach....
19 września odbyły się wybory wśród wszystkich uczniów klas IV - VII, które wyłoniły reprezentantów Samorządu Uczniowskiego SP 8. Przewodniczącym został Mateusz Cichy z kl. VII C, zaś Wiceprzewodniczącymi Julia Wójcik z kl. VI C i Julia Skrzypińska z kl. VII B. Gratulujemy i życzymy owocnej pracy oraz współpracy!!!
Opiekunki Samorządu Uczniowskiego SP 8 - p. Anna Wojewoda i p. Alina Herba


11 września 2017 - Korowód Winobraniowy 2017

Działo się! Było efektownie, barwnie, kulturalnie i dostojnie. Kilkaset osób dumnie kroczyło za królem winobrania - Bachusem. Nie zabrakło oczywiście uczniów naszej szkoły przebranych przez Panią Kingę Ochocką i Danutę Jawornicką za Piratów z Karaibów. W tym roku winobraniowy korowód przeszedł aleją Konstytucji 3 Maja.

 GALERIA ZDJĘĆStrona 1<<  Strona 9  Strona 10  Strona 11  Strona 12  Strona 13  
Ostatnia aktualizacja: 2018-05-21 09:05:07  |Projekt, wykonanie i administracja strony szkoły: Jarosław Twaróg ©|