Czwartek,  19 lipca 2018 r.imieniny:  Alfreny, Rufina, Wincentego
MENU
    Strona główna
    Historia aktualności
    Kadra szkoły
    Statut
    Regulamin Uczniowski
    Kalendarium
    Nabór na rok szk. 2018/2019
    Plan lekcji
    Dziennik elektroniczny
    Zajęcia pozalekcyjne
    Podręczniki szkolne
    Programy nauczania
    Konkursy przedmiotowe
    Historia szkoły
    Tradycje
    Współpraca
    Program profilaktyczno - wych.
    PSO
    Spotkania z rodzicami
    Rada Rodziców
    Inne informacje dla rodziców
    Oddział przedszkolny
    Świetlica szkolna
    Obiady
    Program - "Owoce w szkole"
    Multimedia szkoły
    Współpraca międzynarodowa
    SKO
    Wyrównywanie szans eduk.
    Kontakt
    Inspektor danych osobowych
    BIP
Aktualności

Strona 1<<  Strona 9  Strona 10  Strona 11  Strona 12  Strona 13  
24 października 2017 - Pasowanie na Czytelnika Biblioteki Szkolnej
Dnia 23 października odbyło się pasowanie na Czytelnika Biblioteki Szkolnej uczniów klas pierwszych. Głównym celem pasowania było kształtowanie prawidłowego zachowania się w bibliotece, zachęcanie do wypożyczania książek, a także rozwijanie umiejętności czytelniczych. Przyszli czytelnicy zapoznali się z regulaminem biblioteki oraz zasadami wypożyczania książek. Złożyli również uroczyste przyrzeczenie, że będą szanować książki i sumiennie wypełniać obowiązki czytelnika. Na koniec każdy uczeń otrzymał ,,Legitymację Czytelnika” i mógł samodzielnie wypożyczyć książkę.
 
     


9 października 2017 - Jesienne parasole
Dziś w naszej szkole, dzięki inicjatywie Barbary Kopacz i Agnieszki Znamirowskiej spotkali się najmłodsi i najstarsi uczniowie naszej szkoły. "Zerówka" i 7-klasiści wspólnie stworzyli jesienne parasole. Mali uczniowie po raz pierwszy wzięli udział w prawdziwej lekcji. Starsi koledzy okazali ogromną serdeczność i życzliwość. Nie zabrakło uśmiechów , wspólnych działań i świetnej atmosfery. A my już myślimy o rewizycie.
 
           


29 września 2017 - Dzień Chłopca
Z okazji ,,Dnia Chłopca” w klasach 0 i 1a odbyły się zabawy sportowe w pobliskim lesie. Chłopcy bawili się w konkurencjach na szybkość, wytrzymałość, sprawność oraz rzuty do celu.  Dziewczyny bardzo gorąco dopingowały swoim kolegom, którzy spisali się na medal. Na zakończenie tego miłego dnia, wszyscy panowie otrzymali dyplom i słodkiego lizaka.
 
        


21 września 2017 - Zielonogórski Dzień Przedszkolaka
W dniu 20 września dzieci z oddziału przedszkolnego przy naszej szkole pod opieką p. Edyty Kowalskiej i p. Basi Kopacz uczestniczyły w I ZIELONOGÓRSKIM DNIU PRZEDSZKOLAKA odbywającym się w Centrum Rekreacyjno-Sportowym. Dzieciom towarzyszyła moc atrakcji. W czasie zabawy pojawił się Bachus i Patryk Dudek. Nie zabrakło również uwielbianego przez dzieci Dzika Wsadzika czy Motomyszy Falubazu, której obecność i wspólne odśpiewanie hymnu lokalnego „czarnego sportu" sprawiło maluchom sporo radości... Przedszkolaki miały także okazję poznać sportowców ze Stelmetu, pozachwycać się świetnymi pokazami tańca mistrzów z klubu Mega Dance. Czas każdemu dziecku na pewno też umilił słodki poczęstunek... Na koniec, pomimo deszczu, wysłaliśmy w niebo balony z życzeniami dla wszystkich przedszkolaków. 
 
           


Strona 1<<  Strona 9  Strona 10  Strona 11  Strona 12  Strona 13  
Ostatnia aktualizacja: 2018-07-03 08:34:20  |Kopiowanie treści i zdjęć bez zgody zabronione! ©|