Niedziela,  17 lutego 2019 r.imieniny:  Donata, Gizeli, Łukasza
    Rodo

13 grudnia 2018 - XV Akcja - Psu na bude
Listopad w naszej szkole był miesiącem, w którym przeprowadzono zbiórkę karmy, koców, ręczników i innych akcesoriów potrzebnych zwierzakom z zielonogórskiego schroniska. Akcję zorganizowały: klasa IIa z wychowawczynią Karoliną Fabijańczyk, klasa IVa z wychowawczynią Joanna Rudek oraz Szkolne koło małych wolontariuszy. Udało nam się zebrać: 116,615kg karmy, 20 szt. koców/ręczników, 2 smycze, 14 zabawek. Dziękujemy za pomoc wszystkim zaangażowanym, a w szczególności rodzicom, którzy 7 grudnia wszystkie zebrane rzeczy zawieźli do schroniska.
Wszystkie „Bezdomniaki” na pewno są wdzięczne, że dzięki Waszemu wsparciu będą mogły przetrwać kolejną zimę. Dziękujemy!

11 grudnia 2018 - Uwaga rodzice i uczniowie klas 8

Prosimy o zapoznanie się z materiałami informacyjnymi dotyczącymi rekrutacji na rok szkolny 2019/2020 do szkół ponadpodstawowych. W załączeniu:

1. Komunikat MEN, w którym znajdą Państwo m.in. informację o działaniach informacyjnych ministerstwa, wsparciu samorządów przy rekrutacji na rok szkolny 2019/2020, a także statystyki dotyczące naboru do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych.
  2. Ulotka opracowana przez Ministerstwo Edukacji Narodowej we współpracy z Centralną Komisją Egzaminacyjną. W materiale tym opisano szczegółowo zasady rekrutacji, w tym terminy egzaminów i sposób punktowania.

11 grudnia 2018 - Międzyszkolny Konkurs Świetlic
11 grudnia odbyło się rozstrzygnięcie Międzyszkolnego Konkursu Świetlic "Świąteczna Kartka z Aniołkiem". W konkursie, który jest organizowany w naszej szkole już pięć lat, udział wzięło 70 dzieci z 13 zielonogórskich szkół.
Komisja z pośród tak wielu wyjątkowych prac wyłoniła jedno I miejsce (SP nr 18), trzy II miejsca (ZE nr 1, ZE nr 2, ZE nr 9), trzy II miejsca (SP nr 15, SP nr 21, SP nr 22) i przyznała sześć wyróżnień. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

9 grudnia 2018 - Warsztaty mozaiki
Sekcja plastyczna ZOK w naszej szkole gościła ostatnio (29.11 i 6.12) panią Joannę Hanć, która poprowadziła bardzo interesujący warsztat mozaiki ceramicznej. Uczestnicy zajęć zapoznali się z nową techniką i wykonali własne mozaiki, które po ostatecznym ukończeniu staną się pięknymi ozdobami, lub... prezentami pod choinkę dla najbliższych.
Zajęcia były tak miło i fachowo przeprowadzone, że p. Anna Wojewoda, opiekunka sekcji, poprosiła panią Joannę o przeprowadzenie następnych warsztatów w przyszłym półroczu. Ma być to kolejna interesująca technika - batik!

Ostatnia aktualizacja: 2019-02-08 19:52:15  |Kopiowanie treści i zdjęć bez zgody zabronione! ©|