Program rozwoju
    Oddział przedszkolny
    Program - "Owoce w szkole"
    Jędrzychowska Akademia Szans

28 marca 2018 - Angielsko-niemieckie zabawy wielkanocne
W dniu 26 marca 2018r. w naszej szkole odbył się Easter Egg Hunt zorganizowany przez świetlicę szkolną. Podczas przerw uczniowie "polowali" na jajka wielkanocne, które wcześniej schowano w rożnych miejscach w szkole. Za dobrze rozwiazaną angielską lub niemiecką zagadkę uczniowie otrzymali słodkie nagrody ufundowane przez Radę Rodziców. Serdecznie dziękujemy.
Najszybsza w zbieraniu jajeczek okazała się klasa 4a która została zwycięzcą i otrzymała dodatkową nagrodę.
We wtorek natomiast na przerwach uczniowie świetlicy sprzedawali własnoręcznie przygotowane wielkanocne smakołyki.
Happy Easter!
Frohe Ostern!

27 marca 2018 - Dzień patrona szkoły
Klasa Vc wraz z wychowawczynią Lucyną Pałką wystąpiła w przedstawieniu pt. „Brzechwa i Tuwim na wodach mórz i oceanów". Młodzi ludzie tańczyli, śpiewali, grali na bum bum rurkach i wspaniale rozbawiali licznie zgromadzoną publiczność. Występ przygotowała Kinga Ochocka. Pomocy udzieliła Sylwia Kwiatkowska. Dekoracje wykonała Agnieszka Znamirowska. Film z uroczystości

20 marca 2018 - Dzień Świętego Patryka
W dniu 16 marca 2018r. w naszej szkole odbył się Dzień Świętego Patryka zorganizowany przez klasę 6c. Na każdej przerwie były sprzedawane własnoręcznie przygotowane irlandzkie smakołyki. Każdy w ten dzień musiał ubrać strój z elementami koloru zielonego i mieć przyczepioną koniczynkę do ubrania. W klasach 1-3 najbardziej zielonymi strojami wyróżniły się klasy: 1c, 2a, 3a, 3c, 3d 3e, natomiast w klasach starszych, klasa 6c. Na jednej z długich przerw odbyło się też „Shamrock haunting” czyli Polowanie na Koniczynki, które wcześniej schowano w różnych miejscach na parterze. Najszybszy okazał się Szymon Tarasiewicz z 4c, II miejsce zajęła Olimpia Strzelecka z 4d, a III miejsce zajęła Oliwia Cicha z 4c. Pieniądze, które zostały zebrane ze sprzedaży słodkości przeznaczone zostaną częściowo na s na akcję charytatywną i prawy klasowe.

19 marca 2018 - Podsumowanie wyjazdów klas siódmych

Klasy 7a i 7d podsumowały wspólne wyjazdy 2014- 2017. Były to wycieczki jedno- i kilkudniowe, a gdzie były i co zwiedziły, zobaczcie sami, powstała z tego krótka prezentacja.