Niedziela,  17 lutego 2019 r.imieniny:  Donata, Gizeli, Łukasza
    Rodo

Strona 1  Strona 2  Strona 3  Strona 4  Strona 5  Strona 6
2 listopada 2018 - Nasza laurka w kapsule czasu
Na zaproszenie prezydenta Zielonej Góry nasza szkoła wykonała laurkę z życzeniami dla przyszłych pokoleń. Zostanie ona zamknięta w kapsule czasu w trakcie odsłonięciu pomnika na Placu Matejki. Dziękujemy pani A. Wojewodzie i dzieciom z kółka plastycznego oraz pani I. Dlugaszek oraz Samorządowi Uczniowskiemu za wykonanie tej pięknej kartki. Oby za 100 lat wszystkie życzenia dla Polski i Polaków się spełniły.

1 listopada 2018 - Oddział przedszkolny w Urzędzie Marszałkowskim
Dzieci z oddziału przedszkolnego w ramach swoich zajęć poznają różne zawody. Wspólnie z wychowawczyniami wybrały się do Urzędu Marszałkowskiego z wizytą do Pani Marszałek. Dzieci dowiedziały się czym zajmuje się samorząd województwa, jaka jest rola sejmiku oraz kim jest i co robi marszałek województwa. Poznały również sam Urząd oraz dowiedziały się z jakimi sprawami można się do niego zgłosić.

27 października 2018 - Malowanie ławek przed szkołą
Kolejny etap projektu na zagospodarowanie szkolego podwórza za nami. Z długiej listy pomysłów, na dobry początek, wybraliśmy malowanie ławek znajdujących się przed budynkiem szkoły.
Uczniowie klasy VI a wraz z rodzicami, rodzeństwem oraz wszystkimi chętnymi, w sobotnie przedpołudnie zebrali się na szkolnym placu, aby odnowić ławki. Wszyscy doskonale się bawili, a efekty pracy można było podziwiać od razu. Dzięki zaangażowaniu uczestników akcji nasze szkolne podwórko stało się bardziej kolorowe i przyjazne.

22 października 2018 - XIII edycja konkursu - Jan Pawel II autorytetem w drodze ku przyszlosci - rozstrzygnięta
Informujemy, że XIII edycja konkursu - Jan Pawel II autorytetem w drodze ku przyszlosci została rozstrzygnięta. Prosimy o zapoznanie się z protokołem komisji konkursowej.

Strona 1  Strona 2  Strona 3  Strona 4  Strona 5  Strona 6
Ostatnia aktualizacja: 2019-02-08 19:52:15  |Kopiowanie treści i zdjęć bez zgody zabronione! ©|