Czwartek,  19 lipca 2018 r.imieniny:  Alfreny, Rufina, Wincentego
MENU
    Strona główna
    Historia aktualności
    Kadra szkoły
    Statut
    Regulamin Uczniowski
    Kalendarium
    Nabór na rok szk. 2018/2019
    Plan lekcji
    Dziennik elektroniczny
    Zajęcia pozalekcyjne
    Podręczniki szkolne
    Programy nauczania
    Konkursy przedmiotowe
    Historia szkoły
    Tradycje
    Współpraca
    Program profilaktyczno - wych.
    PSO
    Spotkania z rodzicami
    Rada Rodziców
    Inne informacje dla rodziców
    Oddział przedszkolny
    Świetlica szkolna
    Obiady
    Program - "Owoce w szkole"
    Multimedia szkoły
    Współpraca międzynarodowa
    SKO
    Wyrównywanie szans eduk.
    Kontakt
    Inspektor danych osobowych
    BIP
Aktualności

20 marca 2018 - Dzień Świętego Patryka
W dniu 16 marca 2018r. w naszej szkole odbył się Dzień Świętego Patryka zorganizowany przez klasę 6c. Na każdej przerwie były sprzedawane własnoręcznie przygotowane irlandzkie smakołyki. Każdy w ten dzień musiał ubrać strój z elementami koloru zielonego i mieć przyczepioną koniczynkę do ubrania. W klasach 1-3 najbardziej zielonymi strojami wyróżniły się klasy: 1c, 2a, 3a, 3c, 3d 3e, natomiast w klasach starszych, klasa 6c. Na jednej z długich przerw odbyło się też „Shamrock haunting” czyli Polowanie na Koniczynki, które wcześniej schowano w różnych miejscach na parterze. Najszybszy okazał się Szymon Tarasiewicz z 4c, II miejsce zajęła Olimpia Strzelecka z 4d, a III miejsce zajęła Oliwia Cicha z 4c. Pieniądze, które zostały zebrane ze sprzedaży słodkości przeznaczone zostaną częściowo na s na akcję charytatywną i prawy klasowe.
 
        


19 marca 2018 - Podsumowanie wyjazdów klas siódmych

Klasy 7a i 7d podsumowały wspólne wyjazdy 2014- 2017. Były to wycieczki jedno- i kilkudniowe, a gdzie były i co zwiedziły, zobaczcie sami, powstała z tego krótka prezentacja.10 marca 2018 - Konkurs na kartk? wielkanocn?
Uczeń naszej szkoły Gracjan Hełmiński z klasy Vc zajął I miejsce w konkursie organizowanym przez Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej pt. "Kartka Wielkanocna". Gratulujemy!
 


28 lutego 2018 - Pracodawca przyjazny pracownikom - ogromne wyróżnienie dla naszej szkoły
W poniedziałek, 26-go lutego dyrektor naszej szkoły Pani Elżbieta Iwaniec w Pałacu  Prezydenckim odebrała statuetkę laureata 10. konkursu „Pracodawca przyjazny pracownikom”, którą wręczył prezydent Andrzej Duda.
Konkurs jest organizowany przez NSZZ „Solidarność” pod honorowym patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Jego celem jest promowanie pracodawców, wyróżniających się w stosowaniu dobrych praktyk w zakresie przestrzegania przepisów prawa pracy, w szczególności poprzez stabilność zatrudnienia, przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy oraz prawa do zrzeszania się w związki zawodowe.
Podczas uroczystości prezydent Andrzej Duda podziękował laureatom konkursu za to, że „przyczyniają się do budowania nowoczesnego państwa”. Podkreślił, że przestrzeganie prawa pracy jest ważne dla zrównoważonego rozwoju państwa.
 


Ostatnia aktualizacja: 2018-07-03 08:34:20  |Kopiowanie treści i zdjęć bez zgody zabronione! ©|