Program rozwoju
    Oddział przedszkolny
    Program - "Owoce w szkole"
    Jędrzychowska Akademia Szans

10 marca 2018 - Konkurs na kartkÄ™ wielkanocnÄ…
Uczeń naszej szkoły Gracjan Hełmiński z klasy Vc zajął I miejsce w konkursie organizowanym przez Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej pt. "Kartka Wielkanocna". Gratulujemy!

28 lutego 2018 - Pracodawca przyjazny pracownikom - ogromne wyróżnienie dla naszej szkoły
W poniedziałek, 26-go lutego dyrektor naszej szkoły Pani Elżbieta Iwaniec w Pałacu  Prezydenckim odebrała statuetkę laureata 10. konkursu „Pracodawca przyjazny pracownikom”, którą wręczył prezydent Andrzej Duda.
Konkurs jest organizowany przez NSZZ „Solidarność” pod honorowym patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Jego celem jest promowanie pracodawców, wyróżniających się w stosowaniu dobrych praktyk w zakresie przestrzegania przepisów prawa pracy, w szczególności poprzez stabilność zatrudnienia, przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy oraz prawa do zrzeszania się w związki zawodowe.
Podczas uroczystości prezydent Andrzej Duda podziękował laureatom konkursu za to, że „przyczyniają się do budowania nowoczesnego państwa”. Podkreślił, że przestrzeganie prawa pracy jest ważne dla zrównoważonego rozwoju państwa.

11 lutego 2018 - Bal karnawałowy
Rada Rodziców naszej szkoły zorganizowała bal karnawałowy dla uczniów z klas 0-III 7-go lutego, a dzień później dla uczniów z klas IV-VII.  Dzieci z młodszych klas zachwyciły swoimi pięknymi strojami. Były królewny, wróżki, biedronki, motylki, postaci z gier komputerowych, kowboje, policjanci, kotki, smoki itp. Do zabawy zachęcał „Bardzo Fajny Klaun” były tańce, balonowe zwierzątka, różne pląsy. Wybrano także Króla i Królową balu. A niezawodne mamy przygotowały smakowity poczęstunek.
Uczniowie klas starszych w fantastycznych strojach i humorach bawili się do muzyki przygotowanej przez profesjonalnego DJ, który zachęcał do wspólnej zabawy. Można też było zrobić sobie zabawne zdjęcie w fotobudce. Uczniowie chętnie pozowali do zdjęć, które można zobaczyć (a także je pobrać) na poniżej załączonym linku. Nad bezpieczeństwem uczniów czuwali wychowawcy. Po balu uczniowie w doskonałych humorach wrócili do domu.

Podczas zabawy karnawałowej klas IV-VII kółko plastyczne p. Anny Wojewody zaproponowało warsztaty, podczas których każdy z uczestników balu mógł własnoręcznie wykonać karnawałową maskę. Wielu uczniów skorzystało z okazji. Powstało dużo interesujących, oryginalnie ozdobionych prac i wszyscy świetnie się bawili!

9 lutego 2018 - Konkurs jednego wiersza

Wczoraj w Zielonogórskim Ośrodku Kultury nasze zdolne uczennice pod okiem Barbary Kopacz  reprezentowały nasza szkołę w "Konkursie jednego wiersza". Natalia Tomiak oraz Natalia Znamirowska przedstawiły swoje własne dzieła, wybrane spośród wielu zgłoszeń. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów literackich!