Czwartek,  19 lipca 2018 r.imieniny:  Alfreny, Rufina, Wincentego
    Oddział przedszkolny
    Program - "Owoce w szkole"
    Inspektor danych osobowych

11 lutego 2018 - Bal karnawa??owy
Rada Rodziców naszej szkoły zorganizowała bal karnawałowy dla uczniów z klas 0-III 7-go lutego, a dzień później dla uczniów z klas IV-VII.  Dzieci z młodszych klas zachwyciły swoimi pięknymi strojami. Były królewny, wróżki, biedronki, motylki, postaci z gier komputerowych, kowboje, policjanci, kotki, smoki itp. Do zabawy zachęcał „Bardzo Fajny Klaun” były tańce, balonowe zwierzątka, różne pląsy. Wybrano także Króla i Królową balu. A niezawodne mamy przygotowały smakowity poczęstunek.
Uczniowie klas starszych w fantastycznych strojach i humorach bawili się do muzyki przygotowanej przez profesjonalnego DJ, który zachęcał do wspólnej zabawy. Można też było zrobić sobie zabawne zdjęcie w fotobudce. Uczniowie chętnie pozowali do zdjęć, które można zobaczyć (a także je pobrać) na poniżej załączonym linku. Nad bezpieczeństwem uczniów czuwali wychowawcy. Po balu uczniowie w doskonałych humorach wrócili do domu.

Podczas zabawy karnawałowej klas IV-VII kółko plastyczne p. Anny Wojewody zaproponowało warsztaty, podczas których każdy z uczestników balu mógł własnoręcznie wykonać karnawałową maskę. Wielu uczniów skorzystało z okazji. Powstało dużo interesujących, oryginalnie ozdobionych prac i wszyscy świetnie się bawili!

9 lutego 2018 - Konkurs jednego wiersza

Wczoraj w Zielonogórskim Ośrodku Kultury nasze zdolne uczennice pod okiem Barbary Kopacz  reprezentowały nasza szkołę w "Konkursie jednego wiersza". Natalia Tomiak oraz Natalia Znamirowska przedstawiły swoje własne dzieła, wybrane spośród wielu zgłoszeń. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów literackich!

7 lutego 2018 - Dzie?? Zdrowia
6 lutego w naszej szkole odbył się Dzień Zdrowia zorganizowany przez klasę 6 C. W tym dniu uczniowie mieli ubrać się w kolorach owoców oraz warzyw. Z tej okazji na przerwach można było zakupić zdrowe ciastka, batoniki i owocowe szaszłyki. Dzień ten miał na celu przypomnieć uczniom o tym, że warto prowadzić zdrowy tryb życia i dbać o zdrowie.

21 stycznia 2018 - Półkolonie zimowe w Szkole Podstawowej nr 8 w Zielonej Górze
Informujemy, że w naszej szkole organizowane są półkolonie zimowe w dniach od 12 do 16 lutego 2018 r. Dzieci będą miały zapewnioną opiekę naszych nauczycieli w godz. od 8:00 do 15:00.
W programie:
? wyjście do kina,
? wyjście do teatru,
? wyjście na basen,
? zabawy na świeżym powietrzu,
? zabawy i gry świetlicowe i plastyczne.
Koszt półkolonii: 120 złotych, w tym: obiad, napoje, bilety wstępu, bilety autobusowe, materiały plastyczne.
Zgłoszenia przyjmujemy do 5 lutego w sekretariacie szkoły.
Ilość miejsc ograniczona (25 dzieci).

Ostatnia aktualizacja: 2018-07-03 08:34:20  |Kopiowanie treści i zdjęć bez zgody zabronione! ©|