Środa,  25 kwietnia 2018 r.imieniny:  Jarosława, Marka, Wiki
MENU
    Strona główna
    Historia aktualności
    Kadra szkoły
    Statut
    Regulamin Uczniowski
    Kalendarium
    Nabór na rok szk. 2018/2019
    Plan lekcji
    Dziennik elektroniczny
    Zajęcia pozalekcyjne
    Podręczniki szkolne
    Programy nauczania
    Konkursy przedmiotowe
    Historia szkoły
    Tradycje
    Współpraca
    Program rozwoju
    Program profilaktyczno - wych.
    PSO
    Spotkania z rodzicami
    Rada Rodziców
    Inne informacje dla rodziców
    Oddział przedszkolny
    Świetlica szkolna
    Obiady
    Program - "Owoce w szkole"
    Multimedia szkoły
    Współpraca międzynarodowa
    Jędrzychowska Akademia Szans
    SKO
    Wyrównywanie szans eduk.
    Kontakt
    BIP
Aktualności

20 grudnia 2017 - Ogromne wyróżnienie dla naszej szkoły!13 grudnia 2017 - Międzyszkolny konkurs "Moja Mała Ojczyzna"

Uczniowie naszej szkoły Wojciech Grzywacz (3d) Mateusz Ciągło (3d) i Helena Gruszka (3b) pod pieką p. Anny Podhoreckiej byli 12 grudnia uczestnikami międzyszkolnego konkursu "Moja Mała Ojczyzna" w SP 14 pod patronatem prezydenta miasta Zielona Góra. Przez 3 miesiące rozwijali zainteresowania związane z kulturą i topografią Zielonej Góry, poznali zabytki miasta, rodzimą przyrodę, znane osoby związane z naszą małą ojczyzną. Pracowali zespołowo i zajęli I miejsce. Gratulujemy.13 grudnia 2017 - Konkurs piosenki obcojęzycznej
W grudniowe popołudnie, w świetle kolorowych lampek, odbył się w szkole konkurs piosenki obcojęzycznej. Uczestnicy młodsi i starsi zaprezentowali wybrane przez siebie utwory w języku angielskim. 
Uczniowie sięgnęli po ambitny repertuar - tak pod względem językowym, jak i wokalnym. Jury miało bardzo trudne zadanie, jednak ostatecznie postanowiło przyznać cztery wyróżnienia dla najmłodszych uczestników: Oliwii Bolf, Sary Balthasar, Ani Czekały oraz Mai Babulewicz. 
W kategorii uczniów klas I-III, miejsce pierwsze zajął Mateusz Ciągło z klasy 3D w niełatwej piosence pt. "The Weekend Whip", miejsce II zajęł duet Marta Tokarz i Hanna Os z klasy 3A, a miejsce III zajęła Aleksandra Gąsiorek z klasy 3E.
Z kolei w kategorii uczniów starszych, pierwsze miejsce, z piosenką Adele pt. "Set Fire to the Rain" zajęła Kinga Struzik z klasy 6C, miejsce drugie zajęły dwie uczestniczki jednocześnie: Natalia Znamirowska z klasy 6C i Marlena Sobalak z klasy 7A. Ponadto wyróżniono duet Klara Dróbka i Julia Naglik z klasy 5A oraz Iga Rękosiewicz z klasy 5B. 
Laureaci otrzymali nagrody dofinansowane przez Radę Rodziców. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
 


11 grudnia 2017 - Bezpieczny Stok
Dzięki wspólnej inicjatywie Stowarzyszenia Polskich Stacji Narciarskich i Turystycznych, Ministerstwa Sportu i Turystyki i Ministerstwa Edukacji Narodowej, przy współpracy z Polską Organizacją Turystyczną, GOPR i TOPR ruszyła akcja Bezpieczny Stok.
Celem akcji jest promocja bezpiecznych zachowań na stokach narciarskich oraz edukacja na temat odpowiedniego przygotowania do uprawiania sportów zimowych. W trakcie sezonu zimowego PSNiT przy współpracy z GOPR i TOPR organizuje cykl imprez, będących częścią praktyczną akcji Bezpieczny Stok. Podczas spotkania w naszej szkole 8 grudnia ratownicy GOPR i TOPR w przyjazny dla dzieci sposób przekazali zasady bezpiecznego korzystania z wyciągów i tras narciarskich oraz zachowania się przy ewentualnym wypadku.
 
           


Ostatnia aktualizacja: 2018-04-23 13:43:55  |Projekt, wykonanie i administracja strony szkoły: Jarosław Twaróg ©|