Wtorek,  11 grudnia 2018 r.imieniny:  Biny, Damazego, Waldemara
    Irlandia

Strona główna » Współpraca międzynarodowa » Erasmus +

Projekt Erasmus +

Szkoła Podstawowa nr 8 otrzymała dofinansowanie na realizację projektu “Mobilność Dla Rozwoju Edukacji Szkolnej” w ramach programu Erasmus+.

Projekt jest realizowany w ramach akcji KA1 „Mobilność kadry edukacji szkolnej” w obszarze edukacji szkolnej. Ma on na celu poprawę jakości pracy placówki oświatowej osiąganą przez udział jej pracowników w mobilnościach zagranicznych takich jak kursy i szkolenia, w trakcie których podnoszą oni własne kompetencje zawodowe.

Uczestniczy w nim 5 nauczycieli języka angielskiego i edukacji wczesnoszkolnej. W ramach projektu nauczyciele uczestniczą w kursach językowych w kraju, a także metodycznych za granicą (Malta, Wielka Brytania, Irlandia, Niemcy, Austria). Projekt jest realizowany od 1.06.2015 do 31.05.2017r.
Dzięki temu  projektowi nauczyciele będą mogli urozmaicić zajęcia lekcyjne przy pomocy nowoczesnych metod i narzędzi oraz w oparciu o autentyczne materiały pozyskane podczas wyjazdów.

Ostatnia aktualizacja: 2018-12-11 10:57:51  |Kopiowanie treści i zdjęć bez zgody zabronione! ©|