Niedziela,  17 lutego 2019 r.imieniny:  Donata, Gizeli, Łukasza
MENU
    Strona główna
    Historia aktualności
    Kadra szkoły
    Statut
    Regulamin Uczniowski
    Kalendarium
    Nabór na rok szk. 2018/2019
    Plan lekcji
    Dziennik elektroniczny
    Zajęcia pozalekcyjne
    Podręczniki szkolne
    Programy nauczania
    Konkursy przedmiotowe
    Historia szkoły
    Tradycje
    Współpraca
    Program profilaktyczno - wych.
    PSO
    Spotkania z rodzicami
    Rada Rodziców
    Inne informacje dla rodziców
    Świetlica szkolna
    Obiady
    Multimedia szkoły
    Współpraca międzynarodowa
    SKO
    Wyrównywanie szans eduk.
    Kontakt
    Rodo
    BIP




Strona główna » Zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia pozalekcyjne - I semestr 2018/2019

Lp.
Prowadzący
Nazwa zajęć
Dla klas
Termin
Godzina
Sala
1.     
Augustyniak M.
Siatkówka
4-8
czwartek
14.30-16.00
S. gim.
2.     
Bester M.
Koło j. angielskiego
7-8
środa
16.30-17.15
103
3.     
Pituła M.
Koło literacko- recytatorskie
2-4
wtorek
15.30-17.00
116
4.     
Rejtan H.
Zajęcia taneczne
1-3
wtorek
15.30-16.15
118
5.     
Skibińska B.
Koło j. niemieckiego
4-8
wtorek
15.30-16.30
020
6.     
Skorulska V.
Koło plastyczne
1-3
poniedziałek
15.00-16.00
świetlica
7.     
Wojewoda A.
Koło plastyczne
4-8
czwartek
14.45-16.15
025
8.     
Lewandowski A.
Lekkoatletyka
4-8
poniedziałek
14.30-16.30
S. gim.
9.     
Lewandowski A.
Lekkoatletyka
4-8
środa
14.30-16.30
S. gim.
10. 
Majewski R.
Koło biologiczne
5-8
czwartek
15.30-16.15
020
11. 
Jawornicki T.
Koło umuzykalniające
1-8
piątek
12.50-13.50
202
12. 
Macias I.
Zajęcia ruchowe z el. gim. korekcyjnej
1-3
piątek
11.50-12.35
S. gim.
13. 
Górska A.
Koło teatralne
1-3
wtorek
11.30-13.00
217
14. 
Ziuber M.
Koło języka angielskiego
1-3
wtorek
15.30-16.15
103
15. 
Szamotulska K.
Koło szachowe
1-3
środa
15.30-16.15
118
16. 
Kwiatkowska S.
Koło literackie
6
środa
13.00-13.45
218
17. 
Pituła M.
Koło plastyczno- techniczne
1-3
czwartek
15.00-16.30
116
18. 
Klimek A.
Piłka nożna
4-8
wtorek
15.30-17.00
S. gim.
19. 
Twaróg A.
Koszykówka
4-8
piątek
11.30-13.00
S. gim.
20. 
Żukowska A.
Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego
7
6
poniedziałek
środa
8.00-8.45
9.50-10.35
219
21. 
Rudek P.
Zajęcia matem.
„Świat Nauki”
6-8
czwartek
17.00-18.30
021
22. 
Twaróg J.
Koło fizyczne
7-8
środa
17.00-18.30
221
23. 
Zając A.
Konsultacje z j. ang.
4-8
czwartek
15.30-16.15
103



Ostatnia aktualizacja: 2019-02-08 19:52:15  |Kopiowanie treści i zdjęć bez zgody zabronione! ©|